Alati za pristupačnost

Novosti

Slaven Belupo i Kecskeméti remizirali

Nogometaši Slaven Belupa u drugoj su prijateljskoj utakmici upisali remi. Naša momčad i mađarski Kecskeméti remizirali su rezultatom 0:0 u utakmici igranoj u Cvetkovcu.

Slaven Belupo i Keckemeti remizirali

U izjednačenoj utakmici dvije najbolje prilike na susretu imala je naša momčad i to obje u prvom poluvremenu. Prvu je, iz gotovo savršene situacije, promašio Lepinjica koji je neometan s 10 metara pucao preko gola. Drugu je imao Murić. Krilni napadač lijepo je pucao s 20-ak metara iskosa s desne strane, no njegov udarac u drugi kut obranio je golman mađarske momčadi.

Slavenašima slijedi dan odmora, a od ponedjeljka se vraćaju pripremama za nastavak prvenstva.

6.7..2024. – prijateljska utakmica

Stari breg, Cvetkovec

NK Slaven Belupo – Kecskeméti TE 0:0 (0:0)

SLAVEN BELUPO: Čović (od 30. Sušak) – Bosec, Božić, Lešković, Lučić – Jelić Balta, Liber, Jagušić – Murić, Lepinjica, Santos. Drugo poluvrijeme: Sušak (od 60. Jesenović) – Krušelj, Pllana, Boras, Katalinić – Agbekpornu, Krstanović, Caimacov – Pandža, Štrkalj, Šakota. TRENER: Ivan Radeljić.

KECSKEMÉTI TE: Kersak, Majer, Szucs, Belenyesi, Katona, Kotula, Nikitscher, Bano-Szabo, Kovacs, Painkas, Lukacs. Još su igrali: Nagy, Polyak, Papp, Meskhi, Levente, Marton, Pal, Kolos, Donat, Leoni. TRENER: Szabó István.

Sudac: Patrik Kolarić. Pomoćnici: Matej Mađerić i Ivan Starčević.