Alati za pristupačnost

Novosti

Slaven Belupo poražen od Qarabaga

Nogometaši Slaven Belupa u prvoj su pripremnoj utakmici drugog dijela priprema izgubili od Qarabaga, prvaka Azerbejdžana. U utakmici igranoj u austrijskom Voldersu rezultat je bio 1:0.

Qarabag je prvi zaprijetio na današnjoj utakmici, udarcem s 10-ak metara, no Čović je bio siguran na našem golu. Odgovorila je naša momčad preko Lučića čiji pokušaj iz daljine brani golman protivnika. Najbolju priliku za Slaven Belupo imao je Boras u 21. minuti. Odličan udarac glavom našeg stopera sa šest metara obranio je Mammadzade. S druge strane, najbolju priliku za Qarabag imao je Akhundzade čiji je udarac zaustavila stativa.

U drugom dijelu naša je momčad opasno prijetila preko Štrkalja, Boseca i Marića, no nije uspjela doći do pogotka. Qarabag je svoju priliku iskoristio u 72. minuti kada je Gurbanli pogodio neometan s pet metara našu mrežu za 0:1.