Alati za pristupačnost

Novosti

Slaven Belupo remizirao sa Zrinjskim

Slaven Belupo je u posljednjoj pripremnoj utakmici prije sutrašnjeg odlaska u Austriju na drugi dio priprema remizirao sa Zrinjskim. U utakmici igranoj u Cvetkovcu rezultat je bio 2:2, a oba pogotka za našu momčad postigao je Jelić Balta.

Slaven Belupo Zrinjski remi

U prvom poluvremenu vidjeli smo po pogodak sa svake strane. U 15. minuti lijepo je centrirao Murić s lijeve strane, a Jelić Balta još ljepše glavom zabio za 1:0. Gosti su izjednačili preko Ćuže koji je s desetak metara u 19. minuti pogodio mrežu za 1:1. Bio je to i rezultat poluvremena.

U nastavku susreta Slaven Belupo je do novog vodstva stigao u 49. minuti kada je Jelić Balta postigao svoj i naš drugi pogodak. Veznjak je spremno dočekao jednu odbijenu loptu i s 15 metara čvrsto zakucao loptu u mrežu Zrinjskog za 2:1. Gosti su mogli izjednačiti preko Abdurahimija, no njegov udarac zaustavila je stativa. U 86. minuti Zrinjski je izjednačio na 2:2 preko Mlinara koji je pogodio iz slobodnog udarca.

Naša momčad sutra putuje u Austriju gdje će odraditi drugi dio priprema za novo prvenstvo.